Misafir Yorumları
MİSAFİR ADI:Melanise S. - York, UK'den
TARİH:2 Ekim 2012'de yazıldı
PUANLAMA:  
'Marmaris'in Kalbinde...'
Eylül ayında 2 hafta burada konakladık ve hiçbir sorun yaşamadık. Çalışanlar, bizleri tatilimiz boyunca mutlu edebilmek için çok çalıştılar. Odalar havadar ve otelin geri kalanı gibi tertemizdi, mekana göre uygun boyutlarda çok güzel bir havuzu var ve gerçekten söylenen gibi denizde yüzmek isteyenler için kumsal sadece 30m uzaklıkta. Bize her konuda yardımcı olduğundan, otelin hamamında çalışan Ramazan'a özellikle teşekkür ederiz. Herşeyin üstünde; burası, yardımsever çalışanlara sahip birinci sınıf bir otel. Tatiliniz için burayı seçtiğinize hiç pişman olmayacaksınız.
Eylül 2012 tarihinde, çift olarak konaklamıştır.MİSAFİR ADI:Stuart M. - Glasgow, UK'den
TARİH:21 Eylül 2012'de yazıldı
PUANLAMA:  
'Mutlu Son...'
Mükemmel bir deneyimdi... Otelin, hem yetişkinler hem de çocuklar için harika havuzları vardı ve çok temizdi. Odalar temel ihtiyaçlara hitap eden ancak çok temiz ve havadardı - sadece yatak odasında olmak üzere bir klima vardı ama odalar çok sıcak olmadığından bunu bir problem olarak görmedik. Otel eğlenceleri biraz sıradan ama çok eğlendiriyor! Bizden bu otel için tek kelimelik bir yorum yapılması istense, bu kelime 'HARİKA' olurdu. İlk defa Türkiye'ye gelmiştik, gelecek yıl içinde buraya rezervasyon yaptırmayı düşünüyoruz.
Ekim 2012 tarihinde, ailece konaklamıştır.MİSAFİR ADI:Mike M. - Liverpool, UK'den
TARİH:18 Eylül 2012'de yazıldı
PUANLAMA:  
'Bayıldım!'
İlk defa Türkiye'yi ziyaret etmiştim ve bayıldım! Otel temiz ve 6 yaşındaki çocuğuma dahil hitap edecek şekilde çok çeşitli yemeklere sahipti. Havuzlar tüm gün boyunca harika müzikler eşliğinde özellikle rahat ve düzenli şezlonglarıyla çok güzeldi. Burada çalışanlar hakkında çeşitli yorumlar var, bunlar kesinlikle doğru değil. Çok ilgili hatta tatilinizi iyi geçirmeniz için çabalıyor ve herkesi gün içindeki eğlencelere dahil etmeye çalışıyorlar. Otelin spa'sı bir harika, 2 saatlik tam anlamıyla bir rahatlama çok uygun fiyatlarda. Hüseyin tüm hizmetleri bize detaylıca anlattı ve hizmetleri alırken ilgilendi. Bu otel 3 yıldızlı, heryere ulaşmak için hem çok yakın hem de kafanızı dinlemek için o kadar uzak. Yaş ve uyruk olarak otel misafirleri çok güzel harmanlanmıştı ve bu size güzel bir ortam sunuyordu. Ben kesinlikle buraya geri geleceğim! Ve eğer bunu otel yönetimi okuyorsa, Bu güzel tatil için sizlere TEŞEKKÜR EDERİZ!
Ağustos 2012 tarihinda, ailece konaklamıştır.

Copyright 2013 Seray Hotel - Tüm Hakları saklıdır. - Dizayn & Programlama ÖzNet YAZILIM